Для кожної дитини найголовніше - це пошук та формування свого власного шляху в житті. Сформуйте свій шлях разом із нами!

Клуб

 
Для кожної дитини найголовніше – це пошук та формування свого власного шляху в житті, вміння творчо та незалежно думати, розвивати свої здібності, вміти спілкуватися зі світом, думати про здоров’я.
Ми розвиваємо в дітях прагнення до пізнання, зацікавленість у всьому, що трапляється навколо, та оточує кожну дитину, активну участь у власному житті, вміння приймати рішення та їх наслідки. 
 
Головна ціль наших програм – всебічний розвиток дитини. Розвиток його інтелекту, творчих здібностей, розкриття талантів, формування у дітей цікавості, звички думати.
 
Основа усіх занять – це атмосфера щирості та заохочення. Нам важливо, аби дитині дійсно подобалося приймати участь у процесі пізнання.
 
 

ПЕРЕВАГИ МЕТОДИКИ

advantage

Унікальний підхід

Створюємо умови для успішного та щасливого розвитку дитини.
advantage

Мотивація

Ми відшукаємо мотивацію до навчання для Вашої дитини.
advantage

Особистість вчителя

Запорука успіху і цінностей дитини.

Курси

 Курс з Жонглювання 

Ви чуєте "жонглювання" і  уявляєте цирк? Так? Так, але...ні. Бо це роки тренувань, вправ та наполегливості. А ми пропонуємо тут і зараз - весело, цікаво, абсолютно безпечно та з гарантованим результатом пройти курс з Жонглювання.
Навіщо він вам? Згадайте вміння ходити по бордюрах і не падати "в лаву" та супер здатність триматися на ногах під час ожеледиці (вміння, що особливо цінується дорослими). Це все завдяки координації рухів у просторі, рівновазі та м'язовому тонусу. І все це можна розвинути жонглюванням. А ще воно зміцнює нейронні зв'язки, посилює аналітичне та творче мислення, розвиває вміння швидко та свідомо приймати рішення. 
А головне - для жонглювання не існує вікових обмежень!
Ми не обіцяємо зробити з вас ельфів, що не лишають слідів, але вправно володіти своїм тілом, концентруватися та тримати все в своїх руках ви точно зможете.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Курс з Вокалу
 
Співаєте в ванній, фанат "Голосу", знаєте Bohemian Rhapsody на пам'ять? Досить співати сусідам! Час приєднатися до курсу Вокалу у Papaya School!
Бо вокал - це спорт для сильних - духом і легенями.
 
Можливо, це була дитяча мрія, або ви хочете навчитися правильно дихати чи зробити вашу вимову більш виразною та вагомою. В будь-якому випадку вокал не тільки для душі, але й для здоров'я. Заняття вокалом прибирають як фізичні зажими в тілі, так і психологічні, розвивають артикуляцію, додають впевненості. Це справжня необхідність, якщо вам доводиться багато спілкуватися та виступати публічно. 
І, звичайно, співи роблять нас щасливими...тактовними і ритмічними 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Профорієнтаційна консультація
 
Добре, коли ще з дитинства знаєш, ким хочеш бути - космонавтом, лікарем чи просто видатною особою. А якщо ні? Випускний вже ось-ось, а шлях на майбутні 4 роки навіть не пискнув? Тоді нам точно варто зустрітися! 
Запрошуємо підлітків та їхніх батьків на профорієнтаційну консультацію за тестом Magellano до Papaya School! 
Тестування Magellano допомагає виявити здатності підлітка до різних видів діяльності, визначити сферу його максимальної цікавості та професійної реалізації, мотивувати старшокласника самостійно та свідомо зробити вибір в освіті. Консультація включає тестування, розшифровку тесту та рекомендації щодо майбутнього вибору професії.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Курс з Робототехніки
 
Фанатам саги "Трансформери", мрійникам, майбутнім дослідникам космосу та найглибших океанських глибин присвячується! 
Приходьте реалізувати свої найфантастичніші мрії зі створення роботів на курсі Робототехніки в  Papaya School! Будемо вчитися конструювати роботів, керувати ними. Відкрийте для себе цікавий та захоплюючий світ техніки!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Настільні Ігри
Не знаєте, чим зайняти дитину після школи (комп'ютер та телефон не рахуються) - щоб весело, цікаво, в компанії друзів та ще й з користю? Ми, здається, маємо гарне рішення. Запрошуємо на курс з Настільних ігор до Papaya School! 
Чому "курс"? Тому що в нас їх багато, різних і ми їх дуже любимо. Тому що ми точно знаємо як це працює - бо наші учні самі на перервах грають в них - так-так, без телефонів, і навіть не дивуйтеся. І ще тому, що ми запрошуємо всіх - дітей, підлітків, батьків - тих, хто мріє цікаво провести час та знайти нових друзів, чи тих, хто хоче прийти в компанії з друзями. Чекаємо на вас!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Я - Особистість (курс для підлітків 12+)
 
Що таке підлітковий вік? Як він проходить і з чим стикаються батьки? Що відчуває підліток? Саме в такі питання: хто я/ який я/ як мені жити у суспільстві та багато інших ми зануримося на курсі Я - особистість в  Papaya School. Учасники проходитимуть тестування, аби визначити свої якості, розбиратимемо сильні сторони та зони росту, дізнаємося, що таке емпатія та рефлексія. Розберемо питання екологічного спілкування - виходячи зі своїх особливостей, як мені будувати комунікацію з іншими? Поговоримо про типи лідерства і визначимо тип лідера, який підходить кожному конкретному учаснику. І також проговоримо ще одну важливу сучасну складову - наш цифровий слід. Як особистість відображена в соцмережах, що можна знайти на кожного з нас та який портрет скласти? Що ми хочемо, щоб про нас знали, який бренд ми будуємо у соцмережах, адже із них нічого не щезає. 
Вся программа побудована на іграх та інтерактивному спілкуванню з учасниками. Лекцій майже не буде, ми даємо відчути всю програму на практиці. Приєднуйтесь! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

СПИСОК КУРСІВ

Розвиток особистості

Розвиток особистості

Розвиток особистості

Чи ви піклуєтесь про майбутнє вашої дитини? Звісно, піклуєтесь! А чи є щось, чого дитина не навчиться у школі? Ми починаємо курси цілісного розвитку особистості. Ми пропонуємо заняття для дітей 9-11 років у таких напрямках:

- розвиток мислення 

- навички ефективної комунікації

- розмовна англійська

Що діти вивчатимуть? Теорію рішення винахідницьких задач, спілкуватимуться  англійською з чудовим викладачем, навички комунікації в іграх та занятия з розвитку впевненості. Hjpdbnjr jcj,bcnjcns

Ми запрошуємо вас на пробне заняття. приходьте разом із дітьми, це заняття безкоштовне. За будь яких питань телефонуйте 0673782222

Святкуйте дні народження в клубі

Отримайте незабутні емоції разом із Papaya!

Чи ви піклуєтесь про майбутнє вашої дитини? Звісно, піклуєтесь! А чи є щось, чого дитина не навчиться у школі? Ми починаємо курси цілісного розвитку особистості. Ми пропонуємо заняття для дітей 9-11 років у таких напрямках:

- розвиток мислення 

- навички ефективної комунікації

- розмовна англійська

 

Для кожної дитини найголовніше - це пошук та формування свого власного шляху в житті. Сформуйте свій шлях разом із нами!