Про нас

Яка вона Papaya school?
 
Школа нового покоління Papaya School  це простір для формування Особистості. Ми даємо не лише знання, а набагато більше, ніж звикли очікувати від школи. Як ми це робимо? 
Окрім програми Міністерства Освіти, яку мають засвоїти учні, ми розробили систему, в якій діти вчаться бути самостійними та свідомими, планувати свій день, визначати пріорітетність задач, ставити цілі та по-справжньому досягати їх, працювати в команді, визначати рівень заглиблення в предмет, виходячи із зацікавленності в ньому, і ще багато іншого.
 
Для нас однаково важливі три аспекти:
  • Академічний (програма Міністерства Освіти + вміння мислити)
  • Особистість (розуміння себе та своїх сильних сторін, вміння ефективно комунікувати та створювати комфортну атмосферу)
  • Розвиток інтересів (оскільки один із них може стати професією в майбутньому) 

    Ці аспекти також вкрай важливі для дитини. Тож, коли дитина приходить до нашої школи, вона отримує не лише знання та навички, а значно більше.
 
У першу чергу, ми приділяємо багато уваги психологічній безпеці дитини. Діти навчаються розуміти свої межі та межі інших дітей учасників навчального процесу, вони вчаться поводити себе в конфлікті, працювати з ним, будувати екологічну комунікацію та розвивати лідерство. Щоб реалізувати нашу ідею, ми подорожуємо демократичними школами світу, де переймаємо передові методики та практики. Ми багато вчимося у корифеїв педагогіки та психології (Амонашвілі, Ройз, Бреніф'є), а також беремо участь у міжнародних освітніх семінарах, фестивалях і конференціях. Уся наша команда проходить практику ненасильницького спілкування, тож з боку дорослих діти відчувають лише повагу та піклування.
 
По-друге, значну частину часу у нашій школі діти працюють самостійно. У нас немає розкладу з 5-7 уроків щодня, натомість кілька занять та багато самостійної роботи, в якій дітей супроводжує дорослий (вчитель або тьютор).
 
Таким чином дитина перестає бути лише споживачем, залежним від пояснень дорослого, не очікує завдань чи вказівок, що формують безініціативну людину.
Замість цього дитина вчиться навчатися ефективно - планувати свій день та виконувати поставлені плани, продуктивно використовувати час та інші ресурси - свої та школи, а ще будувати власну траєкторію розвитку (наприклад, з чого починати вивчати управління командою, або живопис, або економіку).
Також кожен учень навчається розуміти свої слабкі та сильні сторони для того, аби обрати собі професію в майбутньому та почуватися комфортно зі своїм вибором.