• +38 (067) 378 22 22

  • +38 (063) 231 31 31

Дитячий табір під Києвом запрошує поринути у незабутню подорож! Подаруйте своїй дитині найкращий відпочинок!

Табір у заміському комплексі у Пухівці

Дитячий табір “Papaya camp” пропонує дітям віком 6-17 років захоплюючі програми впродовж усього літа! Ми хочемо, щоб літні канікули стали не лише неймовірно цікавими, а ще й корисними.
 

Ми розуміємо, що англійська мова є важливою у розвитку сучасної людини, оскільки відкриває нові можливості та горизонти, частину програми ми реалізовуємо англійською мовою разом з професіоналами сфери Lala English.

 

Ми віримо в потенціал кожної дитини і прагнемо допомогти налагодити контакт зі своїми можливостями та талантами з ранніх років, адже шлях Людини – це прояв себе через дію, і наш табір дозволяє дітям діяти через призму персональних лайків та дизлайків.

 

Кожна зміна розроблена для дітей таким чином, щоб зберегти зону психологічного комфорту та створити умови для дозвілля та розвитку дітей.

 
 

переваги табору

advantage

Унікальний підхід

Створюємо умови для успішного та щасливого розвитку дитини.
advantage

Мотивація

Ми відшукаємо мотивацію до навчання для Вашої дитини.
advantage

Особистість вчителя

Запорука успіху і цінностей дитини.

Графік

 Зміна

 Назва

      Дата

     Ціна

 I зміна

Мегадрайвова Галактика      

      3.06 - 15.06    

    набір закрито  

 II зміна

 Програма 100+

      17.06 - 29.06    

   набір закрито

 ІІІ зміна

 Патрульна служба “Wayout”

      1.07 - 13.07    

    набір закрито

 IV зміна

 Генерація “Айтач”

      15.07 - 27.07    

     набір закрито

 V зміна

 Хітовинаходи

      29.07 - 10.08    

    набір закрито

 VI зміна

 Джуманджи

      12.08 - 24.08    

    набір закрито

 
 

Програми

Мегадрайвова Галактика

Мегадрайвова Галактика

Мегадрайвова Галактика

зміна розроблена для справжніх вигадників, які можуть не лише уявити свою планету, а й надати деталізований план того, хто населяє цю планету, чим на ній харчуються, про що мріють та до чого прагнуть жителі кожної планети, яка отримає життя лише в нашому таборі з вашими дітьми та нашою командою вожатих-винахідників!

13 днів діти будуть прокачувати навички командної роботи та розвивати свій потенціал, проявляючи креатив, партнерство та сміливість нестандартно мислити.

Кожний день починається з важливих смарт завдань, які пропонують англомовні воркшопи від мовних студій Lala English, адже англійська –  інструмент сьогодення кожної сучасної людини і ми ефективно підтримуємо цей факт.


 

Програма 100+

Програма 100+

Програма 100+

зміна для тих, хто має амбітні плани на життя і прагне жити до 200 років. Щодня ми будемо шукати відповіді на вічні питання буття через квести, командні проекти та справжні брейнштормінги. Кожна дитина матиме змогу потрапити в майбутнє і залишити там свій слід. Ми віримо, що саме учасники “Програма 100+” винайдуть мегадієві рецепти, які ми обов’язково запатентуємо для того,  щоб життя стало довшим та цікавішим на Землі.

13 днів англомовних проектів, відкриттів та нових друзів чекають на кожного учасника. “Програма 100+” має свої кодові секрети та завдання доступ до яких можна отримати лише на зміні.

 

Патрульна служба “Wayout”

Патрульна служба “Wayout”

Патрульна служба “Wayout”

зміна справжніх хелперів, сейверів та відповідальних учасників, які щодня розроблятимуть плани порятунку людства від байдужості та недалекоглядності. Діти цієї зміни мають надзвичайну місію очистити простір від бруду та зашлакованості. Учасники будуть щодня проявляти високий рівень критичного мислення, аналізу та комунікативних навичок, адже від цього всього залежить наше життя вже сьогодні. Саме патрульна служба цієї зміни врятує планету Земля від наших некерованих звичок і саме ця служба надасть землянам рекомендації по самоконтролю та відповідальності за щоденні дії. 13 днів перемовин різними мовами, 13 днів фокусу на вузьких місцях та їх розширення, 13 днів прокачки своїх можливостей, результативних рішень та отримання Нобелівської премії за неабиякі відкриття!!!

Патрульна служба “Wayout” достойно вирішує задачі будь-якої складності.

 

Генерація “Айтач”

Генерація “Айтач”

Генерація “Айтач”

зміна для тих, хто діє, а не просто хоче. 13 днів діти практично обростуть найефективнішими навичками 21 століття. Кожен учасник розробить свій алгоритм ефективних міжособистісних відносин для того, щоб отримувати максимум від життя. Кожен день діти практикуватимуть свої комунікативні навички, вчитимуться продавати та працюватимуть із запереченнями зовнішнього світу. Кожен учасник розробить свій бізнес-план та стратегію його розвитку, адже в такому динамічному світі не чекають на отримання диплому та відповідних звань. Успіх починається з усвідомлення себе та своїх можливостей.

Хітовинаходи

Хітовинаходи

Хітовинаходи

зміна для справжніх винахідників та майстрів, які чітко бачать, що стілець не лише для сидіння і ложка так само може виконувати іншу функцію. Учасники даної зміни щодня сміливо заявлятимуть про свої винаходи через засоби масової інформації, адже журналісти пильно стежать за найцікавішими спалахами креативу та швидко публікують сенсації на перших шпальтах газет. Ця зміна для публічних людей, які люблять заявляти про себе, яким точно є що показати цьому світу і які готові працювати над собою зі своїми тренерами, які чекають на них в нашому таборі. Тренери мають неабиякі завдання та винагороди за найдотепніший хітовинахід! Тому, хітуйте разом з нами!

Джуманджи

Джуманджи

Джуманджи

зміна для тих, хто не шукає легких шляхів у вирішенні життєвих задач, а готовий пройти багаторівневий шлях, щоб звільнити людство від страхіть. Для тих, хто любить брейнштормити та проходити порівневі складнощі. Учасники щодня долатимуть перешкоди, які ростуть з багатьох драконолюдин і вони серед нас. Лише учасники Джуманджи звільнять нас від драконів-брехунів, драконів-марнотрат та драконів-нічогонехотисьок! Щодня англомовне підсилення та стресостійкість учасників даватиме надію на кращу реальність. Учасники щодня проходитимуть смарт, фан та спорт зони, які ведуть до переможного фінішу!

 

Інформація для батьків

Усі діти будуть застраховані на випадок нещасного випадку під час перебування у таборі.
 
ЦІлодобово працює медичний працівник, який кожного ранку перевірятиме стан здоров’я дітей і надаватиме першу допомогу за необхідності. 
 
Ми слідкуємо за якістю харчування, санітарним станом номерів та прилеглої території, 
 
Діти харчуватимуться 3 рази на день  + печиво, чай/морс/компот на другий сніданок та підвечірок.
 
Для пиття використовуватиметься бутильована очищена вода.
 
Давати із собою додаткову їжу в табір немає абсолютно ніякої потреби – діти матимуть збалансоване повноцінне харчування. Допускається лише печиво, соломка, бублики тощо. Категорично заборонено давати фрукти, молочні та будь-які інші продукти, що швидко псуються.
 
У перші дні табору кожна дитина проходить період адаптації до нового середовища і може сумувати за батьками. Не переживайте занадто  і утримайтесь від частих телефонних розмов. Рекомендований час для зв’язку із дитиною – після вечері з 19:30 до 20:00. Ми з свого боку на ці дні запланували багато командостворюючих активностей, що пришвидшать пошук нових друзів.
 
Налаштуйте, будь ласка, дитину ще до від’їзду в табір, щоби вона вільно зверталась до вожатого з приводу будь-яких питань, які можуть її турбувати: непорозуміння з іншими дітьми, побутові проблеми, стан здоров’я тощо. Ми обов’язково допоможемо їй владнати усі незручності!

Розклад дня

8:00  Підйом
   
8:00 - 8:40 Гігієнічні процедури
   
08:40 - 08:55 Руханка.Планування дня.
   
09:00-09:30 Сніданок
   
09:30 - 10:00 Командні збори
   
10:00 - 11:35 Англомовні ігри
   
11:40 - 11:55 Другий сніданок
   
12:00 - 12:40 Англо майстерня
   
12:45 - 13:15 Обід
   
15:00 - 15:40 Басейн
   
15:45 - 16:00 Підвечірок
   
16:00 - 18:40 Вікторини, квести, ігри, арт студії
   
18:45 - 19:15 Вечеря
   
19:30 - 20:00 Підготовка до вечірніх заходів
   
20:00 - 21:30 Дискотека або Кіно
   
21:30 - 22:00 Душ. Гігієнічні процедури
   
22:00 Відбій
Спробуйте тематичні подорожі, де кожен день – захоплююча пригода з іграми, квестами, творчими майстернями, спортом та крутими історіями!
Найкращий відпочинок - відпочинок з користю!
Кожна програма побудована таким чином, щоб через близьку для дітей тему розкрити різні аспекти буття. Найкращий відпочинок - відпочинок з користю!