• +38 (067) 378 22 22

  • +38 (063) 231 31 31

Дитячий табір під Києвом запрошує поринути у незабутню подорож! Подаруйте своїй дитині найкращий відпочинок!

Табір у конференц-готелі у Бучі

Дитячий табір “Papaya camp” пропонує дітям віком 10-13 років захоплюючу програму на осінніх канікулах! Ми хочемо, щоб осінні канікули стали не лише неймовірно цікавими, а ще й корисними.
Тут ми створюємо умови, в яких дiти хочуть задавати питання, разом із професійним тренером вчаться критично мислити, з легкiстю пiрнають у новi знання та весело здобувають навички, важливi завтра. Саме так дитина відпочиває від шкільного розкладу і продовжує розвиватися.
 
Ми віримо в потенціал кожної дитини і прагнемо допомогти налагодити контакт зі своїми можливостями та талантами з ранніх років, адже шлях Людини – це прояв себе через дію, і наш табір дозволяє дітям діяти через призму персональних лайків та дизлайків.
 
Програма розроблена таким чином, щоб зберегти зону психологічного комфорту та створити умови для дозвілля та розвитку дітей.

Дорослi часто говорять про свiдоме життя, забуваючи на власному прикладі показувати, коли жити та що усвідомлювати. Діти зовсім скоро зіштовхнуться із реальністю, до якої ми, дорослi, їх не підготували: кліматичні зміни, неймовірні сьогодні професії, екологія стосунків та розквіт технологій. Якщо включитися у питання майбутнього зараз, то є шанс “підстелити соломи” майбутньому поколінню. Отже, коли і як закладаються основи свідомого життя? Цієї осені ми пропонуємо гру - як шлях знайомства підлітків із цією цікавою темою.
 

переваги табору

advantage

Унікальний підхід

Створюємо умови для успішного та щасливого розвитку дитини.
advantage

Мотивація

Ми відшукаємо мотивацію до навчання для Вашої дитини.
advantage

Особистість вчителя

Запорука успіху і цінностей дитини.

Графік

27 жовтня - 2 листопада 2019

Інформація для батьків

Усі діти будуть застраховані на випадок нещасного випадку під час перебування у таборі.
 
ЦІлодобово працює медичний працівник, який кожного ранку перевірятиме стан здоров’я дітей і надаватиме першу допомогу за необхідності. 
 
Ми слідкуємо за якістю харчування, санітарним станом номерів та прилеглої території, 
 
Діти харчуватимуться 3 рази на день  + печиво, чай/морс/компот на другий сніданок та підвечірок.
 
Для пиття - бутильована очищена вода.
 
Давати із собою додаткову їжу в табір немає абсолютно ніякої потреби – діти матимуть збалансоване повноцінне харчування. Допускається лише печиво, соломка, бублики тощо. Категорично заборонено давати фрукти, молочні та будь-які інші продукти, що швидко псуються.
 
У перші дні табору кожна дитина проходить період адаптації до нового середовища і може сумувати за батьками. Не переживайте занадто  і утримайтесь від частих телефонних розмов. Рекомендований час для зв’язку із дитиною – після вечері з 19:30 до 20:00. Ми з свого боку на ці дні запланували багато командостворюючих активностей, що пришвидшать пошук нових друзів.
 
Налаштуйте, будь ласка, дитину ще до від’їзду в табір, щоби вона вільно зверталась до вожатого з приводу будь-яких питань, які можуть її турбувати: непорозуміння з іншими дітьми, побутові проблеми, стан здоров’я тощо. Ми обов’язково допоможемо їй владнати усі незручності!

Розклад

 

8:00  Підйом
   
8:00 - 8:30 Гігієнічні процедури
   
08:30 - 09:00 Ранкові руханки
   
09:00-10:00 Сніданок
   
10:00 - 10:20 Ранкове коло
   
10:20 - 11:00 Інтерактивні лекції/ Майстер-класи 
   
11:00 - 11:30 Другий сніданок
   
11:30 - 13:00 Вправи та ігри / Дослідження/ Екскурсія
   
13:00 - 14:00 Обід
14:00 - 16:00 Творчі майстерні
   
16:00 - 16:30 Підвечірок
   
16:30 - 18:00 Вікторини, квести, ігри
   
18:00 - 19:00 Вечеря
   
19:00 - 21:00 Вечірні заходи
   
21:30 - 22:00 Душ. Гігієнічні процедури
   
22:00 Відбій
   
Papaya Camp - простір для формування вільної особистості, те, чого не вистачає сучасній освіті,
крута атмосфера та результати, націлені на майбутнє
Кожна програма побудована таким чином, щоб через близьку для дітей тему розкрити різні аспекти буття. Найкращий відпочинок - відпочинок з користю!